Reálný Vampýrizmus

15. března 2006 v 13:14 | Judyth |  Vampýrizmus
A zde je mé zamyšlení o Vampýrizmu, ne o tom z filmů, nebo pohádek, ale o tom skutečném, kterým trpí někteří lidé. Je jen na vás, jak tento článek pochopíte a zda-li mě nebudete považovat za šílence.
Tak tedy ten dnešní vampýrizmus... jak jistě víte, je to nezbytná touha po energii. Je jedno, jestli je to energie rovnou z krve, psychická energie,astrální nebo živlová. Dnešní představa vampýra se bohužel drží té postavy z folklóru, co hltá několikrát za noc litry krve. Ne však všichni ale vědí, že krve je potřeba získat velmi málo a i takové množství stačí. Záleží jen na tom, jak vaše tělo vydrží dlouho. Krev je tekutina, která dává život, je v ní obrovská spousta životní energie, kterou Vampýři potřebují. Ne kvuli tomu, že by byli tak krvelační, ale pouze pro to, protože doplńovat energii jen z vlastního zdroje jim nestačí, jejich tělesná energie není tak velká, aby jim stačila k tomu, aby z ní 'uživili' všechny své smysly a schopnosti, proto ji musí brát jinak.
TROŠKA HISTORIE:
Prvním skutečným vampýrem byl Kain, nezaměňujte jej s Kainem z Bible, tohle byla naprosto jiná osoba. Nikdo neví, jak vznikl, ale byl to on, kdo dal vzniknout legendám o Upírech, teď již tedy víte, co to asi bylo za hrůzu...Ale dnešní vampýři jsou slabší než on, ale silnější než lidé, způsobila to lidská krev, která se zkřížila s vampýří a každou další generací slábla. Kdyby to zůstalo pouze v rodu, umíte si představit, jaké by to bylo na zemi dnes? Zní to jak z filmu, když si to teď spjetně čtu...ale dnešní doba je tak přetechnizovaná a vědecky doložená, že tomuto věří málokdo i když je to čistá pravda. Další teorie je ta, ze vampýrizmus vznikl z astrální formy, ktrá se nějakým způsobem usadila v lidech. Osobně se přikláním k té první možnosti, protože tato verze není doložená jako ta první a také mnohem méně vysvětlitelná.
DNEŠNÍ REALITA:
Vampýři se rozdělují na dvě základní skupiny a sice: Sang. a Psychičtí. Sanguiničtí se živí pouze krví, jako potravinový doplněk k získání energie pro své schopnosti, protože jejich vlastní jim k tomu nestačí. Nu a Psychičtí se živí energii životní produkovanou každým tělem, kterou nasávají, není tedy potřeba krve. Ze Sang. vampýra se stane často vampýr psychický, ponevač uvažte sami, je obtížné najít kdekoliv dárce, co by vám pravidelně daroval trošku své krve. Obecně platí, že čerstvě procitnutí vampýři vydrží bez energie asi týden a s postupem času se interval potřeby prodlužuje, jak sílíte. Vampýrizmus může mít ale také formu astrální, nebo živlovou, jak už názvy napovídají, způsob obživy se provádí buď tak, ze energii čerpáte z astrální roviny, nebo přes sny. A živlové krmené probíhá tak, že nasáváte energii z některého z živlu (nedoporučovala bych vodu, vodníplochy do sebe nasávají obrovské množství zbytkových a negativních energií).
Schopnosti...ty se lyší od vampýra k vampýrovi, ale co je snad spojuje všechny je to, že vidí dobře ve tmě a orientují se bez problémů i v tmě naprosté, naopak tohle má za důsledek to, že jsou citliví na denní světlo a slunce, také silná světla jiného původu. Slunce jim doslova bere energii a jejich citlivé oči je pálí a slzejí a jejich kůže často zrudne, okamžitě se spálí, nebo na ni naskáčou podivné rudé skvrny. Také dlouhý pobyt na slunci, byť v slunecních brýlích a co nejvíc zahaleni způsobuje, že je neskutečně bolí hlava a dostavuje se pocit naprostého vyčerpání a toho, že jim snad hlava brzo praskne... Dokáží také měnit barvu očí, hlavně ve vzteku, po nabytí energie a na slunci, jejich barva očí není určitá. Také jsou nesmírně citliví na jakýkoliv kouř, nebo vítr zvlášť když se jim dostane do očí. Měsíc jim dává energii a táhne je ven, jsou to noční tvorové, protože jak jinak, světlo nesnáší. Mají bledou pokožku, protože slunce jim způsobuje to, že jim hnisají, slzejí a pálí nesnesitelně oči a okamžitě rudnou a to nesnášejí, proto se schovávají a tak nejsou opálení. Většina vidí také aury a má vyvinutou velmi silnou intuici, dokážou vycítit zlo a jakékoli negace. Také ovládají práci s energií. Díky způsobu obživy se jim také dříve hojí rány a jsou odolnější nemocem. Nemyslete si však, že mimo braní energie se ničím neživí, jedí jako normální lidé, pouze jednou za čas sepotřebují nakrmit.
Nu a teď se nabízí otázka, co se stane, když nekdo takový nedostane enrgii jakýmkoliv způsobem? Stane se to, že cítí něco jako hlad, ale nic jej nezasytí, až energie z krve, nebo psychické energie, celé tělo se oslabuje, protože vydává příliš mnoho energie na dané schopnosti, nebo vnímání smysly, což nejde zastavit a energie pouze jeho mu nestačí a vede tedy k naprostému vyčerpání a bolesti hlavy, dokud se zase nenakrmí. Tomuhle stavu doporučuji předcházet, může mít vážné následky.
Procitnutí...je odstartováno většinou nějakým traumatem, nebo zlomem v životě. Probíhá v období puberty a u každého se liší. Ale obecně platí to, že začnete videt dobře ve tmě a nepotřebujete světlo tam, kde ostatní ano. Také slunce vám začne vadit a doslova vás bolet. Začnete slyšet lépe a začne vás fascinovat pohled na krev a snad i to, že na ni máte chuť. Také mívají často procitající vampýři zálibu v hřbitovech, snad kvůli energiím a klidu, co tam mají, také začnete vidět duchy a některá místa se vám stanou nepříjemnými,nebo´t tam cítíte něco, co se vám nelíbí. Každopádně poznáte, že jste skutečný vampýr tak, že se napijete krve. Nezískávejte ji však násilím, ale třeba od blýzkého přítele, kterému věříte a on vám ji poskytne, ubezpečte se, že má krev zdravou (AIDS) a poté novou žiletkou proveďte řez třeba na paži, stačí 1cm dlouhý a hluboký pouze tak, aby jste prořízli kůži. Sajte rovnou z rány, energie je větší. Pokud ucítíte něco nepopsatelného a budete chtít víc a jako by vás plnila energie, není o čem diskutovat, jste jeden z nich. První krmení je asi jako první panák, ale ta energie co máte se pak nedá popsat, nemluvě o tom, že smysly se vám zbystří a vše budete vidět jinak a líp i vnímat. Nejlepší je provádět tohle, když jste naprosto vyčerpaný, poté máte energie mnoho na překonání čehokoli a smysly jako novorozenec. Ale pozor i slunce se stává silnějším pro vás.
Mnoho doktorů popsalo vampýrizmus jako nemoc, jako určitou světloplachost a alergii na slunce spojenou s častým vyčerpáním (např. Porfýlie ). Já jsem ale nepsala o žádné nemoci, ani psychické poruše, pověstech, píšu jen pravdu o tom, co je zde na tomto světě a stačí se jen dívat a vnímat, zapomenout na vědu, zákony života a vrátit se tam, kdy lidé žili v souladu s přírodou a měli rozšířené vnímání a věřili v skutečný vampýrizmus. Oni věděli, že se prolínají dva světy, ten magický a hmotný. A vampýři ovládají oba.
http://vampyres-support.mysteria.cz Zde odkaz na reálný vampýrizmus, hledáte-li odpovědi, najdete je zde.
Každopádně, věřte, že vampýrizmus, ten skutečný je možná blýž, než si myslíte a je jen na vás jak tenhle článek pochopíte, jestli tedy vůbec.
Vaše Judyth
*
http://judytha.blog.cz © 2006-Judytha
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.