Květen 2006

Básničky :)

31. května 2006 v 10:11 | Judyth |  Humor a zajímavé :)
*Krteček

Malinký krteček,
měl z hlíny domeček.
Šláp mu na něj chlapeček,
z domečku je hrobeček.
*Mraveneček

Nesl malý mraveneček
lesem kousek dřívka,
nedbal na svou čerstvou kýlu,
vyhřezla mu střívka.
*Rozbuška

U rozbušky dítě stálo,
z plna hrdla křičelo.
Nevědělo co má dělat,
pak v ovzduší zmizelo.
*Myš

Sedí myš v rohu,
v pastičce má nohu.
Sedí tiše, občas pípne,
zřejmě asi brzo chcípne.
* Streptokok

Mám dobrého kamaráda,
známe se už skoro rok.
Sežral mi už půlku hlavy,
jmenuje se streptokok.
*Dřevorubec

Dřevorubec stromy kácí,
když se sekne, vykrváví.
Marně svírá pěstičky,
nemá krevní destičky.
*Rychlík a Janok

Rýchlo beží ten náš Janko,
s rychlíkom ho spája lanko.
*Šneček

Šnečku, šnečku, vystrč růžky,
dokavaď mám v ruce nůžky.

*Pepa

Řekl: "Dál už nemohu,
k lásce nemám vlohy".
Zvolil špatnou polohu,
vlak mu přejel nohy.

*Pes

Měl jsem doma oříška,
kopli mi ho do bříška.
Byl to dobrej pes,
k obědu byl dnes.
*Děd a babka

Žili byli děd a babka,
děd narkoman, babka šlapka.
Žili byli v Černobyli,
keď to buchlo, už nebyli.
*Vrabec

Měla babka v kapse vrabce,
vrabec v kapse babce píp.
Zmáčkla babka v kapse vrabce,
vrabec babce v kapse chcíp.

*Tatra

Jede tatra po silnici,
sem tam trochu poskočí.
Důchodci už nejsou svěží,
málokterý uskočí.
*Potvora

Dvoumetrová potvora,
vkročila k nám do dvora.
Ale už k nám nevkročí,
má motyku v obočí.

*Sanitka

Vezou pána v sanitce,
život visí na nitce.
Sanitka se převrhla,
a nitka se přetrhla.

*Malé pivo

Sedí pán na malém pivu,
ve tváři má zděšení.
Není tomu divu,
padá na něj lešení.
*Kat

Sledoval jsem v telezivi,
jak lidem seká hlavy kat,
s partnerkou teď máme krizi,
udělám to taky tak.

*Infarkt

Belhám se za autobusem,
kéž by mi tak zastavil,
běžím dlouho rychlým klusem,
v tom se infarkt dostavil.
*Past

Do pastičky na myši,
dala hlavu kočka,
nevidí a neslyší,
vytekla jí očka.
*Zápalná směs

Včera jsem si hrál,
se zápalnou směsí,
tělesné mé pozůstatky,
kolemjdoucí děsí.

*Zrádce

V rodině jsmě měli zrádce,
byla to má tchýně,
teď už hnije na zahrádce,
rostou na ní dýně.

*Jana

Leží Jana ve vaně,
kudla trčí z břicha,
kecala furt nesmysly,
teď už bude zticha.

*Kyselina

Někdo zvoní, nadávám,
nemám ruce volné,
právě tchýni vyndávám,
z kyseliny solné.
Pár gumových rukavic,
marně šmátrám po dně,
nezbylo z ní vůbec nic,
ač jí bylo hodně.
*"Pohádka"

Chcípla kočka,chcíp i pejsek,chcípla myška,chcíp i rejsek,chcípla všechna
zvířatka,to je milá pohádka.

*Přechod

Na přechodu pro chodce drtí tatra důchodce,důchodce se v krvi válí,kola # tatry
nezahálí,černé brýle,bílá hůl,dělal machra neuhnul.
*Cihla

Zedníkovi na stavbě,
spadla dolů cihla,
vyvolala zděšení,
zabít chodce stihla.

Krvavé obrázky...

31. května 2006 v 9:49 | Judyth |  Samá krev...

Růže...skvost mezi květinami.

31. května 2006 v 9:38 | Judyth |  Gothické galerie 2

Manon Lescaut

24. května 2006 v 13:27 | Judyth |  Oblíbené texty
...Manon je můj osud. Manon je můj osud.
Manon je všecko, co neznal jsem dosud.
Manon je první a poslední můj hřích,
nepoznat Manon nemiloval bych.
Manon je motýl. Manon je včela.
Manon je růže, hozená do kostela.
Manon je všecko, co neztratí nikdy svůj pel.
Manon je rozum, který mi uletěl!
Manon je dítě. Manon je plavovláska.
Manon je první a poslední má láska.
Manon, ach Manon, Manon z Arrasu!
Manon je moje umřít pro lásku....
V. Nezval -Manon Lescaut

Texas Murder

24. května 2006 v 13:21 | Judyth |  Vrazi
Texas by sice zvyklý na zabíjení, ale na vraždění koncem 70.let připraven nebyl.
27. června 1979 bylo v garsoniéře v jihozápadním Houstonu nalezeno dívčí tělo s oddělenou hlavou. Policie nebyla schopná zjistit motiv činu.10. srpna 1979 bylo objeveno další dívčí tělo, vypadalo to, že zabiják pracoval ve spěchu, protože hlava nebyla kompletně oddělena od těla.3. říjnu 1979, byl Freed Park uprostøed noci náhle probuzen dívčím křikem. Policie sice přijela rychle, ale nenalezla nic podezřelého. Ráno 4.října 1979 bylo v piknikové oblasti nalezeno tělo Joann Huffman, 16 let. Pitva prokázala, že byla zastřelena, během dalšího pátráni bylo nalezeno v automobilu bezhlavé tělo jejího přítele Roberta Spangenbergera, 18 let.Dodnes zùstává tento případ nevyřešen. Nebyly nalezeny žádní podezřelí a bezhlavá těla se nepodařilo identifikovat.

Charles Whitman

24. května 2006 v 13:17 | Judyth |  Vrazi
25 letý masový vrah, který zastřelil 46 lidí z 300 stop-vysoké rozhledny v Austin Campus univerzity vTexasu.
Whitman stal se nestabilním když v březnu 1966, po letech špatného zacházení, jeho matka odešla od jeho otce. Začal se choval divně, což se připisovalo jeho intenzivnímu studiu. Stěžoval si na bolesti hlavy a náhlé záchvaty špatné nálady.31.července Whitman napsal vzkaz ve kterém oznamoval,'Jsem připraven zemřít.Po mé smrti, si přeji pitvu, aby se zjistila jakákoliv duševní porucha."'Později té noci Whitman bodnul a potom zastřelil svou matka. Pak bodnul svou manželku, a poznamenal si ' 12.00 ráno - matka již mrtvá, 3 hodin - obě mrtvé.' potom následoval další útok proti jeho otci.1.srpna, ozbrojen několika zbraněmi a střelivem Whitman vylezl na rozhlednu, s sebou si vzal sendviče, burákové máslo, toaletní papír a tranzistorový přijímač. Zabil recepčního na 27. patře z pušky ukradené na střelnici a potom se zabarikádoval. Dva lidé kteří se k němu pokusili vyšplhat byli zastřeleni.V 11.40 .Whitman začal střílet na studenty; byl expert ex-příslušník námořní pěchoty. Během dalších hodin zabil 16 osob a 30 dalších zranil. Policii se jej nepodařilo zneškodnit z nízko letícího letadla. Nakonec se policie rozhodla odstřelit barikádu. Whitman byl zastřelen.Pitva ukázala, že Whitman měl nádor na mozku v oblasti hypothalamu. Lékaři ale pochybovali, že by tento nádor měl vliv na jeho chování.

The Zodiac

24. května 2006 v 13:08 | Judyth |  Vrazi
Vedle Jacka Rozparovače a Samova syna existuje jen jedno jméno, které se jim v hrùze vyrovná: vražedný, nepolapitelný a záhadný Zodiak.
Tento masový vrah v kápi děsil od roku 1968 město San Francisco a oblast kolem Sanfranciského zálivu (Bay Area) sérií brutálních vražd. O svoji pochybnou popularitu navic usiloval zasíláním výsméšných dopisù tisku s ùdajným klíčem ke své totožnosii ve formě rafinovaných šifer, které byly tvrdým oříškem i pro přední experty CIA, FBI a NSA'.Zodiakovy vraždy nebyly jen obyčejná zabití. Byly to sexuální zločiny, v nichž vrah degradoval svou oběť na pouhou věc sloužící mu k sexuálnímu ukojení, jež mu násilí přinášelo. Hon na oběti byl předehrou a přepadení náhradou pohlavního aktu. Zodiak, sexuálni sadista, dosahoval sexuálniho ukojení mučením a aktem usmrcení, protože se násilí a láska v jeho mysli navzájem proplétala a směšovala.Zodiakovou rukou podle posledních zpráv zahynulo 49 lidí. První vražda se udála 30.10.1966 a poslední 20.5.1981. Na 100% je mu však přisouzeno 9 obětí.Záhadný Zodiak nebyl nikdy dopaden.

Charles Manson

24. května 2006 v 13:04 | Judyth |  Vrazi
Charles Manson se narodil jako dítě prostitutky. Od tří let žil mezi vězením a nápravnými centry. V 18 letech byl Manson zatčen pro krádež auta.Po propuštění se Manson přesunul do San Franciska na "Léto lásky" Manson používal své atraktivní charisma zejména na mladé ženy. Mansonova rodina měla přes 50 členů. Rodina sídlila na ranči v Simi Valley c Kalifornii, kde se věnovali zejména nespoutanému sexu, tvrdým drogám a dalším illegálním praktikám. Manson vyhledával nepřátele rodiny a členové je začali vraždit v roce 1968. V roce 1969 nekolik členù vniklo do domu režiséra Romana Polanského, brutálnì zavraždili 5 lidí, včetně filmové herečky Sharon Tateové. Tateová, která byla několik měsícù těhotná, přišla nejen o svùj život, ale i o život dítěte. Její vrah na místě zanechal nápis "Kurvo, nemám s tebou slitování". Následující noc jiný pár byl brutálně stejně zavražděn. Na zdi nad brutální podívanou bylo napsáno "Prasata" Tento rok bylo zatčeno nìkolik členù rodiny pro tyto bezcitné činy. Jedna ze členù rodiny Susan Atkins se přiznala k vraždám. Udala 10 členù rodiny včetnì samotného Mansona. Během soudního přelíčení členové rodiny podporovali Mansona schromážděními mimo budovu 24 hodin denně. Manson a dalších 8 členù byli odsouzeni za vraždy v roce 1971. Manson byl odsouzen k trestu smrti, ale rozsudek byl Nejvyšším soudem zrušen v roce 1972. Mansonùv vliv na své členy pokračuje až do těchto dní.

Berkowitz David

24. května 2006 v 12:55 | Judyth |  Vrazi
29.července 1979 parkovali dvě mladé dívky v New yorku. Přiblížil se k nim muž a začal veřejně střílet ze své zbraně. Jedna z dívek přežila. Tomuto činu se dostalo malé popularity dokud se nestalo další neštěstí 23.října. Jiný pár parkoval před místním barem, když k nim přistoupil zabiják a zastřelil je skrz okno jejich automobilu. O měsíc později přistoupí muž ke dvěma starším ženám na ulici. Muž po nich vystřelil a obě zranil. Policie zjistila že kluky z těchto tří činů pocházejí z jedné zbraně. Obyvatelé New Yorku dostali starch, začali zamykat své dveře a ven vycházet jen v nejnutnějších případech.V lednu 1977 se mladý pár líbal v autě stojícím v parku, když k nim přistoupil muž a veřejně začal po nich střílet. Mladou dívku zabil okamžitě. 8.března 1977 šla mladá dívka domů, když k ní přistoupil muž a vystřelil jí přímo do tváře. Dívka byla na místě mrtvá. V dubnu 1977 byl zavražděn další pár. Na místě činu byl nalezen dopis s obsahem "Jsem zrůda, jsem syn Sama, miluji lov" dopis pak pokračoval, mluvil o ulici s "chutným masem". Zabiják tvrdil že zabil svého otce Sama. 31.června byl zaznamenán další útok na mladou dvojici. Žena byla mrtvá okamžitě. Svědek identifikoval podezřelé auto. Policie zjistila majitele auta jako Davida Berkowitze. Berkowitz byl zatčen a k vraždám se přiznal. Stěžoval si na hlasy které mu v hlavě přikazovali aby zabíjel. Sam nebyl jeho otes, ale sousedův pes. Psychologové ho identifikovali jako paranoidního schizofrenika. Soud jej však schledal odpovědným za své činy a odsoudil jej k trestu 365 let ve věznici

Albert Fish

24. května 2006 v 12:54 | Judyth |  Vrazi
Albert Fish byl opuštěné dítě a jako dítě byl poslán do sirotčince. Brzo po tom co ho opustila první žena začal trpět halucinacemi a exibionistickým chováním. Fish často mával svou pěstí ve vzduchu a náhle křičel "Jsem ježíš". Sadomasochistický Fish si časti vpichoval do těla velké množství jehel a zaražel si hřebíky do loktů. V roce 1928 unesl Fish 12ti letou dívku jménem Grace Budd, rozřezal její tělo a zbytky snědl jako dušené maso. V roce 1930 byl hospitalizován v nemocnici pro mentálně postižené,a el později byl propuštěn. Šest let po zabití Grace, Fish poslal dopis její rodině ve kterém popisoval jak ji pekl v peci. Policisté podle dopisu vystopovali Fishe, který se později přiznal k několika jiným vraždám v průběhu posledních deseti let. Fish byl uznán duševně zdravím a odsouzen k smrti na elektrickém křesle. Fish čekal na popravu se zjevným nedočkáním. Fish byl popraven 16.ledna 1936