Goth sraz v Prostějově: report a fotky

29. září 2006 v 7:47 | Judyth |  Goth srazy
Zdravím vás,
nachystala jsem pro vás report z gothického srazu v Prostějově a nějaké fotky :) Musím říct, že sraz se vyvedl, mě osobně se moc líbil. Klub vypadal skvěle a světlo z hřbitovních svící, co byly na stole jen podtrhávaly atmosféru :) přišlo něco kolem 35 lidí a zastoupena byla většina měst. Dalo mi práci najít klub, byla jsem tam sice i předtím, ale autem a pěšky to bylo poněkud jiné, takže jsme bloudili :-) ale vše dobře dopadlo a pár minut po začátku akce jsme i my byli přítomni.
Sraz probíhal naprosto pohodově, promítaly se snímky jako Vrána, expresionistické (Drákula s Bellou Lugoshim, Vampyr, Johanka z Arku, Doktor Caliguli atd.) a další. Jen mě mrzí, že někteří na srazu opět skupinkovali a bavili se jen s těmi, které znali. Sraz je přece podle mě od toho, aby se lidé poznaly z různých měst, tady také můžu pokecat jen s těmi, které znám, nemusím kvůli tomu nikam jezdit, to bylo asi to jediné, co mi vadilo.
Ale skvěle jsem pokacala s některými lidmi a bavila se. Odcházela jsem z klubu az po páté ranní. Tento sraz bych zařadila mezi ty vydařené a moc chválím organizátora i vybranou hudbu a promítání.
Zde je pár fotek, najdete tam i mě, není to sice z celého klubu, ale jen od 'našeho' stolu, aby jste si nemysleli, že nás tam bylo tak málo :)
Vaše Judyth
( fotil: lord_suhrim )
http://judytha.blog.cz © 2006-Judytha
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.