Gothic srazy v ČR...2006

29. září 2006 v 7:59 | Judyth |  Goth srazy
Takže zde budu dávat srazy Gothiků a podobně smýšlejících lidí v ČR. Kdyby jste věděli o nějakém sraze, dejte mi vědět na e-mail ( karpamagic@centrum.cz ) a já ho zde zveřejním.
Vaše Judyth
1.června...Pardubice
Goth sraz v Pardubicích, začínal v 18:00 v Pardubickém klubu Doli, poté šla část účastníků srazu na zdejší hřbitov.
5.srpna...Švihov (kousek od Plzně)
Chtěl bych uspořádat sraz gothiců kousek od Plzně. Akce by se konala v městě Švihov, asi deset kilometrů na sever od Klatov. Jednalo by se o prohlídku místního gotického hradu a následné posezení v mé malé hospůdce kousek od hradu. Nocleh zajistím zdarma a o dobrou hudbu nebude nouze. Vlaky i autobusy mají skvělé spoje do Prahy i okolí. Čas akce by byl v termínu z 5.srpna na 6.srpna. Sraz před hradem v 13:00 - 14:00. Prosím, aby mi učastníci kontaktovali do konce července na mail lordstigmat@seznam.cz nebo sms na tel. 776323000. Potřebuji vědět kolik míst na nocleh zamluvit.
Zní to dobře, nemyslíte? :)
18.srpna 2006 Ostrava - FRIDAY NIGHT IN GOTHIC STYLE
V pátek 18. sprna pro vás v Ostravském klubu Prostor-Tančírna pořádáme večer za účelem sjednocení komunity NEJEN z východního bloku naší vlasti. Konečně tedy bude možnost i zde posadit se ve společnosti stejně naladěných jedinců a užívat hudební produkce, převážně EBM,Darkwave,Gothic,či Industrialu.
Pořádá CZ Sanctuary
Gothic sraz v Prostějově...8.září
A je tady 1. sraz v Prostějovskím klubu Škorpión, začátek akce je v 18:00 až do ranních, nebo pozdějších hodin druhého dne. Sraz má oficiální název: Cheer in the Darkness. :)
IX Gothic Party Brno.....28.října
A už tradyčně Gothic party Brno, sobota 28.října a předpokládaný začátek je mezi 18-19:00, uskuteční se v brněnském hudebním klubu Melodka na Kounicové 20/22.
http://judytha.blog.cz © 2006-Judytha
 

3 lidé ohodnotili tento článek.