Stříbrná magie měsíce

4. prosince 2006 v 12:36 | Judyth |  Vampýrizmus
Vampýrismus používá magii přirozeně ze své podstaty. Je neměnný, nestárnoucí a nesmrtelný. To vše však platí v celém rozsahu pouze pro nejvyšší formu vampýrismu, a to pro upíry astrální-nehmotné. Ty, kteří neměli nikdy lidská těla a nikdy nepodstoupili spojení vampýr-člověk, což je ona forma upírství, kterou lidstvo nejvíce zná.Ať už je forma vampýrismu v jakékoli podobě, vždy je podřízena některému ze tří základních pilířů-hmotnému, psychickému a astrálnímu(nejvyšší jeho formy a nejmocnější inteligence).
Vampýrismus se ve svém používáni magie značně liší od praktik černé magie a okultismu.Vampýrismus má svou vlastní formu magie, která je doposud velmi málo známá a nazývá se Stříbrná, nebo též Měsíční magie. Stříbrná magie je velmi specifická forma praktik a rituálů, jejichž existence je celou řadu let utajována. Její praktiky jsou morbidní, brutální a krvavé, taková je ovšem jejich podstata a taková je i odvrácená tvář vampýrismu. Stříbrná magie není z valné části určena pro lidské bytosti, ale pro ty, kteří hluboko ve svém nitru cítí dech karpatských hor a poselství transylvánského grálu. Tak ji odhalil upírský velekněz Nosferatu před dávnými časy a její části ukryl na různých místech země. Uschoval je do různých forem a kultur a proto nikdy nebudou její magické operace popsány uceleně.
Stříbrná magie měsíce je, jak již napovídá její název, přímo návazná na cyklus měsíce. Podléhá všem jeho čtyřem cyklům, z nichž každý má svou vlastní charakteristiku a každý nese své vnitřní poslání. Ve vampýrismu je Měsíc nazýván mejestátním názvem-BÍLÝKRÁL-nebo též-SLUNCE NOCI. Všechny čtyři fáze ovlivňují život na zemi, z nichž každá je něčím charakteristická.
  1. Nov-FÁZE ENERGIE-Vhodná doba pro většinu magických operací
  2. Růst-FÁZE PSYCHIKY-Je to nejlepší čas pro uctívání Měsíce temnou modlitbou a klidným rituálním rozjímáním
  3. Úplněk-FÁZE EROTIKY
  4. Ústup-FÁZE NOVÉHO POČÁTKU-Tato doba je vhodná pro řadu magických praktik
Stříbrná magie je jednou z nejnebezpečnějších a je to dáno i tím, že z části vychází z magie černé a z části z obecného okultismu.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.