Goth sraz v Prostějově vol. 2: report a fotky

29. ledna 2007 v 9:50 | Judyth |  Goth srazy
Zdravím!
Tohle je už druhý report, co píšu na Cheer in the darkness, která se koná v Prostějově v Rock baru Škorpión, tentokrát šlo o akci druhou v pořadí.
Na akci jsem dorazila s kamarádkou a mým nastávajícím, původně nás mělo jet více, ale na poslední chvíli se to změnilo. Začínalo se později, ale to nevadilo, spíše vadilo, že hromada lidí opět skupinkovala a i když někteří tvrdili, že ne, podle mě to tak bylo. Už jen kdyby se někdo řídil tím, co bylo napsáno na plakátu a přišel, sám s vidinou toho, že tam jsou všichni ochotni ke komukoliv si přisednout a popovídat si, trpce by se zklamal, nejspíš by ho tam někteří lidé nechali sedět samotného, nemluvím o všech, ale přišlo mi to tak. Někdo se bavil jen ve dvou, někdo jen se skupinou, ale s někým jsem se i seznámila a pokecala :)Na akci bylo přítomno takových 30 lidí a zastoupena většina měst z Moravy a pár z dalších krajů. Projekci bych hodnotila jako trošku horší než minule, hudba tak stejně, kolektiv podle mě byl lepší, ale jen u některých. Bylo to dobře naplánované a udělané, za to pořadatele chválím :)
Nicméně měla jsem domů jet už dřív a ne až v 6 ráno, o nic bych nepřišla, víc jak polovina lidí kolem půlnoci odešla a pak se tam spíš už jen spalo a to byla vážně hrozná nuda... Ale aspoň jsem se tam seznámila s novýma lidma.
Omlouvám se za tuto negativní kritiku, ale já to vidím takhle, kdybych nebyla vydeptaná posledními asi 5ti hodinami, možná bych to viděla jinak...můj názor.
Přikládám pár fotek ze srazu
Vaše Judyth
***
Skupinové foto před barem
Vlevo já :) a Dita
Pan majitel a pořadatel :)
Můj nastávající :-*
***
http://judytha.blog.cz © 2007-Judytha
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.