Gothic srazy v ČR...2007

7. ledna 2007 v 18:07 | Judyth |  Goth srazy
Takže zde budu dávat srazy Gothiků a podobně smýšlejících lidí v ČR. Kdyby jste věděli o nějakém sraze, dejte mi vědět na e-mail. .( karpamagic@centrum.cz ) a já ho zde zveřejním.
Jinak velice velký přehled srazů a akcí najdete na http://sanctuary.cz .
Vaše Judyth
25.května 2007....Prostějov
Už tradiční akce, potrvá dva dny. Uskuteční se v Prostějovském klubu Blade. Začíná v 21:00 a vstup činí 90kč. Vystoupí i pár živých kapel, tak určitě jeďte, se mnou se tam ale tentokrát nesetkáte, blíží se mi totiž zkoušky... :-/
23.března 2007.......Pardubice
Sraz je v 18:00 na vlakovém nádraží v Pardubicích. snad zbytek z plakátku přečtete, je to velice špatná kvalita.... Jinak ať se sraz líbí :)
20.ledna...Prostějov, Bar Škorpion
Blíží se další gothic party v Prostejove 20.1.2007 a to jiz druhou. Hlavnim organizatorem je opet Bar Skorpion a Fiance of the death. Na akci by mela probihat videoprojekce klasickych snimku expresionismu jako na prague gothic treffen + neco navic, co se tyce hudby, bude se hlavne hrat na prani a to z gothic rocku, EBM, elektro, darkwave, industrial a gothic metalu. Akce potrva az do rannich hodin takze nocleh si shanet nemusite. Vstupné je 30,- kč a určitě se stavte, minule to bylo skvělé. Já na 80 procent pojedu taky, tak se tam kdyžtak uvidíme, pokud mě chcete poznat osobně ;-). Přikládám ještě plakát celé akce.
17.února..... Kopřivnice, klub NORA
http://judytha.blog.cz © 2007-Judytha
 

2 lidé ohodnotili tento článek.