Wella

12. května 2007 v 12:25 | Judyth |  Humor a zajímavé :)
WELLA
Tak na tohle jsem narazila při náhodném brouzdání po internetu...a nestacila jsem se divit, spíš mi to přijde dost směšné... :-)
Judyth
Wella Trend Vision 2006
Kolekce "GOTHIC LUXURY" - soulad dramatických mýtů a smyslnosti
Naše touha po dramatičnosti a tajemství je odrazem každodenní hektické a věcné reality. Trend Gothic Luxury vychází z hledání mýtů, dramatu a smyslného potěšení. Vytváříme svět, kde bychom se mohli nechat okouzlit luxusem, opulentními dekory, vzácnými artefakty a dotekem hedvábí, jemného sametu a zářivého saténu. Je to svět tragických filmových hvězd a tajemných milovníků, kteří pomalu vplouvají do noční tmy. Sami se měníme v elegantní, extravagantní a dramatické dámy a lordy temnoty. Temně červené, švestkové a černobílé grafické vzory, černá kůže a krajka, jež kontrastují s bledě zářící pletí. Diamanty, perly a těžké stříbrné prsteny dotvářejí obraz nás jako stvoření noci. Móda á la Gucci, hudba od Depeche Mode. Vše v trendu Gothic Luxury září temnotou a má neobyčejné dramatické kouzlo.
Účesy jsou charakteristické elegantní černou, temně červenou a chladně platinovou blond. Styling vytváří dojem uhlazených tvarů, elegantních i neobvyklých zároveň. Ženy jsou jako černí andělé, zatímco muži s nonšalancí hejsků působí jako vládci temnot.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.